Instruktorzy Aktualności Ważne Informacje Nasz Facebook

MAGDALENA SŁOMION

Asystent tresera- warsztaty z Agnieszką Boczulą, Jaktorów 2010, posłuszeństw

 

Mia Skogster, Nieborów 2009, posłuszeństwo

Peter Scherk i Florian Knabl, Nieborów 2008, posłuszeństwo i obrona

Martin Pejsa,  Kozienice 2008, tropienie

Edgar Scherkl, Nieborów 2008, posłuszeństwo i obrona

Michael Manhart, Sopot 2007, obrona

Michael Manhart, Jaktorów 2006, posłuszeństwo

Dusan Majtas, Skała 2006, tropienie, posłuszeństwo, obrona

Helmut Reiser, Kraków 2005, obrona

Vit Glisnik, Katowice 2004, posłuszeństwo i obrona

Moją przygodę z psami rozpoczęłam jako nastolatka. Pierwsze doświadczenia w pracy z psem zdobywałam dzięki mojej czarnej jamniczce - NORCE, którą szkoliłam w zakresie posłuszeństwa typowo domowego i z którą zdałam egzamin PT z oceną doskonałą.

Kolejnym, długo wyczekanym, psem był doberman - KADEO KIRK z Diabeli. Jego choroba nie pozwoliła nam długo cieszyć się wspólną pracą i startami w zawodach IPO jednak do końca życia ćwiczyliśmy dla przyjemności, startując rekreacyjnie w zawodach posłuszeństwa. Nasze największe sukcesy to: egzamin IPO II z oceną bardzo dobrą, tytuł Mistrza Śląska PT 2006 zdobyty w Rybniku, 7 lokata na Mistrzostwach Polski PT w 2007 roku oraz równocześnie Tytuł Drużynowego Mistrza Polski PT w Żyrardowie, 5 lokata i Tytuł dla Najlepszego Dobermana Zawodów podczas Turnieju PT w Będzinie w 2005 roku.

 

Moim kolejnym psem jest adoptowana za pośrednictwem Nadziei Dobermana suczka - MOZA, odebrana rozmnażaczowi autystyczna suńka, która nieustannie uczy się życia a ja dzięki niej uczę się kolejnych tajników psiej psychiki - zwichrowanej, zaniedbanej, pełnej lęków. 

Od wiosny 2012 roku zamieszkał ze mną sprowadzony z Niemiec czekoladowy doberman - DAEMON vd Leibgarde, z którym przygotowuję się do startów. Dzielnie trenujemy trzy dyscypliny składające się na IPO - tropienie, posłuszeństwo oraz pracę z pozorantem. 

Kolejny doberman, kolejny pies i wciąż nowe zaskakujące problemy i radości ze wspólnego życia! Stale uczę się i zdobywam nowe doświadczenia podczas seminariów i warsztatów z czołowymi zawodnikami i trenerami.

 

Nasze największe sukcesy to:

egzamin IPO II z oceną bardzo dobrą

tytuł Mistrza Śląska PT 2006, Rybnik

7 lokata na Mistrzostwach Polski PT w 2007 roku oraz równocześnie Tytuł Drużynowego Mistrza Polski PT, Żyrardów

5 lokata i Tytuł dla Najlepszego Dobermana Zawodów podczas Turnieju PT w Będzinie, 2005 rok.

 

Monday the 4th. projekt i realizacja imol.eu - Templates Joomla